wtorek, 17 grudnia 2019
Kosmiczne święta
Tylko śniegu brak!
Ale chyba już zdążyliśmy przywyknąć do tego,
że białe święta zdarzają się u nas rzadko ostatnimi czasy.
A może jednak...? :-)
Pozdrawiam ciepło
Kinga Janiec
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz