wtorek, 17 grudnia 2019

Kosmiczne święta








Tylko śniegu brak!

Ale chyba już zdążyliśmy przywyknąć do tego, 

że białe święta zdarzają się u nas rzadko ostatnimi czasy.

A może jednak...? :-) 

Pozdrawiam ciepło

Kinga Janiec 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz